Бухгалтерський супровід та консультації фіз.осіб підприємців та юр.осіб

Аутсорсинг, або бухгалтерський супровід - відмінна можливість для розвитку і просування бізнесу. Завдяки такій послузі можна забути про проблеми з діловодством і бухгалтерією, що досить важливо для будь-якого бізнесмена, який розуміє : звітність - заняття не з приємних. Ніколи не знаєш, в який момент нагряне перевірка. Якщо під час такої буде виявлена ​​неправильно оформлена документація, претензій з боку податківців не уникнути.

ПП "Елерон" надає послуги бухгалтерського супроводу а також надає даного роду консультації. Ми знаємо, що поточний бухгалтерський облік вельми тісно пов'язаний з фінансовим майбутнім будь-якої компанії. І напевно кожен керівник мріє про співробітника, який вміло поєднував би в собі бухгалтера, кадровика, податкового консультанта та юриста. Такий з легкістю відстоїть інтереси клієнта перед перевіряючими, вбереже від податків і штрафів, підкаже кращий вихід зі складної ситуації. І такі профі трудяться в нашій фірмі !

Звернувшись до наших фахівців, Ви гарантовано отримуєте професійну підтримку в особі людини, яка вникає в зміни законодавства, що відповідає за якість роботи і завжди готового вирішити будь-яку ситуацію.

А також економить ваші кошти та часу у вигляді:
1) сплати податків з заробітної плати бухгалтеру
2) придбання меблів, техніки, програмного забезпечення й аксесуарів для робочого місця

3) пошук заміни бухгалтера при його звільненні або при забезпеченні його покладеним законом відпустці (лікарняному)

Наша фірма пропонує вдатися до бухгалтерського супроводу :

    
Обслуговуванню фірм;
    
Ведення кадрового обліку;
    
Підготовки та здачі звітності;
    
Підготовки та здачі звітності до фондів;
    
Податкового планування;
    
Відновленню бухгалтерського обліку.

Ми також готові консультувати наших довірителів щодо останнього моменту.
Скористатися послугою бухгалтерського супроводу можуть як фізичні, так і юридичні особи.
Юристи нашої фірми також надають підтримку індивідуальним підприємцям. Необхідно підготувати і здати звітність або отримати професійну консультацію ? Для нас це не проблема!

Нагадуємо, що бухгалтерський супровід важливо передати в руки справжнього професіонала. Справа в тому, що роботу навіть самого досвідченого бухгалтера важко визначити, а при зверненні в нашу фірму Ви отримуєте можливість отримати обслуговування декількох співробітників, що спеціалізуються в різних областях обвинуваченого напрямки.

Кожному клієнту ми гарантуємо точність і порядок!