Отримання витягів, виписки, довідки

Дуже часто виникає така ситуація, коли, здійснюючи різні юридичні дії, фізична особа - підприємець, або генеральний директор, який виступає власником фірми, повинен надавати своїм контрагентам виписку з державного реєстру.

У виписці містяться повна інформація і точні дані підприємця або організації, облікові серія та номер документа, та печатка із підписом органу, що здійснив реєстрацію. Зразок виписки має бути затверджений офіційно, а сам документ за юридичною силою дорівнює Свідоцтва про реєстрацію і є безстроковим до моменту припинення діяльності організації.

Для зручності та економії часу клієнтів, фірма ПП "Елерон" готова надати послугу з отримання Витягу з Держ.реєстра. Вся процедура займе два робочих дня і вимагатиме від замовника лише паспорт, довіреність і заяву з печаткою організації. Наші досвідчені юристи самостійно заповнять за клієнта бланк запиту, необхідного для видачі документа, і сплатять гос.пошліни.

Крім стандартизованої форми Виписки з Держ.реєстру, нерідко постає питання про отримання витягу з такого. Витяг відображає оперативну інформацію про юр.особою / підприємця, дійсну на дату формування документу. Послуга з отримання витягу може бути надана за запитом клієнта протягом одного-двох днів і вимагає мінімального пакету документів (паспорт, довіреність і заяву, скріплене печаткою).

Сплата мита - ще одна турбота наших фахівців. Як правило, гос.пошліни включається у вартість послуги, що надається.

На відміну від двох попередніх типів паперів, довідка відображає всю сукупність реєстраційних процедур, здійснених відносно запитуваної суб'єкта, або відсутність таких процедур.

До реєстраційних дій відносять: зміну юридичного статусу клієнта, його найменування, адреси та інші зміни, потребують відображення в реєстрі. Ми допоможемо отримати дану довідку за короткі терміни, захищаючи Вас від паперової тяганини і заощаджуючи Ваш час.

Заява з печаткою організації, довіреність клієнта - ось перелік необхідних для надання даної послуги документів.